Fizioterapija
Olivia Clinic sadarbībā ar FizProf piedāvā iespēju pieteikties pie sertificētiem profesionāļiem fizioterapijas un medicīnas masāžas jomā

Par FizProf

SIA „FizProf” personāla kodolu veido profesionāļi, pieredzējuši specialisti katrs savā nozarē,  medicīnā un atbilstošajiem specializētajai darbībai nepieciešamajiem sertifikātiem. Visi darbinieki brīvi pārvalda kā latviešu, angļu, tā arī krievu valodu.

Profesionāla speciālistu komanda parūpēsies par Jūsu veselību. Kompleksa pieeja, uzmanīga attieksme, mūsdienīgas zināšanas un inovatīvo tehnoloģiju izmantošana palīdzēs Jums atgūties no traumām un slimībām, saglabāt formu, kā arī izbaudīt procedūras. Savas darba specifikas ietvaros, mūsu personāls pastāvīgi saskaras ar ļoti dažādām medicīniskajām problēmām, kuras veiksmīgi tiek risinātas, pateicoties kvalificētam personālam un mūsdienīgām iekārtām.

Savā darbā izmantojam Eiropā ražotu modernu portatīvo aparatūru, kas īpaši izgatavota medicīnisku pakalpojumu sniegšanai. Visas iekārtas ir kalibrētas un sertificētas atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajām prasībām.

  • (+371) 29 727 116

Pierakstīties

Pierakstīties uz masāžu vai fizioterapiju:

Kur mēs atrodamies

  • Dīķa iela 44, Rīga, LV-1004

Iepazīstieties ar mūsu ārstiem

Labākie speciālisti

Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Kāpēs mes

Profesionāla komanda

Mūsu sertificēto speciālistu komandai ir augstas zināšanas un liela darba pieredze

Unikāls aprīkojums

Olivia Clinic rīcībā ir jaunākais modernais veselības diagnostikas aprīkojums

Bez gaidīšanas

Pieteikties ārsta konsultācijai vai analīžu veikšanai Jūs varat jebkurā laikā! Mēs garantējam to, ka Jums nebūs ilgi jāgaida savu pierakstu

Kas mēs esam

Laipni lūdzam Olivia Clinic – modernā, daudzprofilu ambulatorajā medicīnas iestādē Rīgā. Olivia Clinic piedāvā iespēju saņemt kvalitatīvu medicīnisko aprūpi par pieņemamu cenu, iekšķīgo slimību diagnostiku un ārstēšanu, papildus nodrošinot mūsdienīgas profilakses metodes.

Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Uzzināt vairāk