Laboratorijas analīzes
“Olivia Clinic” sadarbībā ar moderno profesionālo medicīnas laboratoriju “E.Gulbja Laboratorija” piedāvā nodot analīzes mūsu klīnikā.

Analīzes ir viens no efektīvākajiem dažādu slimību diagnosticēšanas veidiem. Nododot analīzes “Olivia Clinic”, jūs saņemsiet to rezultātus pēc iespējas ātrāk. Tas saīsinās intervālu starp pirmo klīnikas apmeklējumu un diagnozes noteikšanu, ļaus novērst slimību un to komplikāciju attīstību.  

Sagatavošanās pirms analīžu nodošanas

Daudzi izmeklējumi tiek veikti tukšā dūšā. Nepieciešams atturēties no ēšanas 8-12 stundas pirms analīžu nodošanas. Ir svarīgi, ka dažos gadījumos atturēšanās no ēdienreizēm un ūdens notiek dažādā laikā. Pirms asins analīzes jeb citu izmeklējumu veikšanas ir jāprecizē to nosacījumi pie ārsta.  

Neēdiet 8-12 stundas pirms

Saņemiet ārstējošā ārsta nosūtījumu

Precizējiet analīzes nosacījumus pie ārstējošā ārsta

Laboratorijas analīzes saraksts

Piedāvātais ātrais tests SARS-CoV-2 nukleokapsīdu antigēna kvalitatīvai noteikšanai, atbilstoši Veselības ministrijas Nacionālā veselības dienesta norādēm ir iekļauts Ātro Covid-19 antigēna testu sarakstā, uz kuru pamata tiek izsniegts digitālais Covid-19 sertifikāts.

Ja ceļošanai ir nepieciešams vai ir derīgs antigēna eksprestests (SARS‑CoV‑2 Antigen Rapid Test), to var veikt Olivia Clinic Jums ērtākā laikā pēc iepriekšēja pieraksta.

Raksturojums

Antigēna ātrais tests SARS-CoV-2 ir hromatogrāfijas imūnanalīze kvalitatīvai SARS-CoV-2 nukleokapsīda proteīna antigēna noteikšanai deguna dobuma vai nazofaringeālajos uztriepes paraugos. Paredzēts tikai profesionālai lietošanai  laboratorijas un aprūpes vietas vidē.

Ierobežojumi

 • Pozitīvs testa rezultāts neizslēdz vienlaikus inficēšanos ar citiem patogēniem.
 • Pozitīvs testa rezultāts neatšķir SARS-CoV un SARS-CoV-2.
 • Negatīvs testa rezultāts nav paredzēts, lai izslēgtu citas vīrusu vai baktēriju infekcijas.
 • Pacienta ar simptomu parādīšanos pirms vairāk kā septiņām dienām negatīvu rezultātu uzskata par iespējami pozitīvu un apstiprina ar molekulāro testu, ja klīniski nepieciešams. (Ja nepieciešama specifisku SARS vīrusu un celmu diferenciācija, jāveic papildu testēšana)

Pozitīva testa gadījumā, papildus jāpierakstās un jāveic koronavīrusa SARS-CoV-2 RL-PĶR noteikšanas tests (nazofarengiālā iztriepe).

Testa cena 20 euro.

! Pirms testu nodošanas ārzemju braucieniem, rekomendējam iepazīties ar galamērķa valsts noteiktajām prasībām testu veidam un derīguma termiņam.

Lai nodoto šo testu, pieraksties pa tālruni +371 29602525 Olivia Clinic reģistratūrā vai pa epastu info@oliviaclinic.lv

Asins analīze ir viens no visizplatītākajiem klīnisko analīžu veidiem. Tas ir saistīts pirmkārt ar to, ka jebkura slimība organismā vienmēr ietekmē asins sastāvu. Asinis plūst caur visu orgānu sistēmu un var sniegt detalizētu informāciju par ķermeņa sistēmu stāvokli.  

 

Ieteikumi pirms analīžu nodošanas:  

 • Labāk nodot asins analīzi no rīta (pēc miega pirms brokastīm), kad rādītāji ir visprecīzākie;  
 • Ja asins ir jānodod tukšā dūšā, tad 8-12 stundas pirms nodošanas atturieties no ēdienreizēm;  
 • Lietojiet ūdeni; 
 • Iepriekšējā dienā vajadzētu atturēties no intensīvās fiziskās slodzes, alkoholisko dzērienu lietošanas un taukaina ēdiena; 
 • Atturieties no smēķēšanas, kafijas, sulas, tējas tieši pirms asins nodošanas;  
 • Hormonālo izmeklējumu veikšanai asinis nepieciešams nodot stingri ārsta nozīmētājā dienā. 

Urīna analīze ir svarīga diagnostikas metode dažādu slimību atpazīšanā, kas ļauj novērtēt nieru un citu iekšējo orgānu darbību, kā arī identificēt iekaisuma procesu urīnceļos. Šis izmeklējuma veids ir ļoti svarīgs un kombinācijā ar citām izmeklējumu metodēm ļauj pilnīgāk spriest par ķermeņa sistēmu darbību.  

Vispārīgi ieteikumi pirms urīna analīzes nodošanas:  

 • Dienu pirms ir nepieciešams atturēties no alkohola lietošanas;  
 • Atturēties no emocionālas un fiziskas slodzes;  
 • Neēst dārzeņus un augļus, kas var mainīt urīna krāsu;  
 • Nelietot diurētiskos līdzekļus. 

Bakterioloģiskie izmeklējumi — arī ļoti izplatīts laboratorijas izmeklējumu veids, kas daudzus gadus kalpo cilvēkiem. Noteic infekcijas slimību klātbūtni, identificējot baktēriju vai patogēnu sēnīšu klātbūtni dažādos ķermeņa audos. Analīzei var izmantot: urīns, asins, izkārnījumi, siekalas un citi cilvēka bioloģiskie materiāli. Šī analīze ļauj pārbaudīt, kādas zāles ir vispiemērotākās, lai iznīcinātu atklāto patogēnu. Šīm nolūkam tiek veikti īpaši antibiotiku jutības testi.  

 • Sagatavošanās bakterioloģiskajiem izmeklējumiem atšķiras atkarībā no izmeklējumu veida. Par to vairāk pastāstīs ārstējošais ārsts. 

Asins analīžu ņemšana

5€

Cukura līmeņa ekspresizmeklējums ar glīkometru

3€

Intramuskulāra injekcija

10€

Intravenoza injekcija

15€

Pēcoperācijas šuvju noņemšana

10€

Intravenoza infūzija

25€

Iepazīstieties ar mūsu ārstiem

Labākie speciālisti

Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Kāpēc mēs

Profesionāla komanda

Mūsu sertificēto speciālistu komandai ir augstas zināšanas un liela darba pieredze

Unikāls aprīkojums

Olivia Clinic rīcībā ir jaunākais modernais veselības diagnostikas aprīkojums

Bez gaidīšanas

Pieteikties ārsta konsultācijai vai analīžu veikšanai Jūs varat jebkurā laikā! Mēs garantējam to, ka Jums nebūs ilgi jāgaida savu pierakstu

Kas mēs esam

Laipni lūdzam Olivia Clinic – modernā, daudzprofilu ambulatorajā medicīnas iestādē Rīgā. Olivia Clinic piedāvā iespēju saņemt kvalitatīvu medicīnisko aprūpi par pieņemamu cenu, iekšķīgo slimību diagnostiku un ārstēšanu, papildus nodrošinot mūsdienīgas profilakses metodes.

Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Uzzināt vairāk