Veselības pārbaudes
Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Pakalpojuma apraksts

Pārbaude ietver:

· Ģimenes ārsta/internista konsultācija (1 stunda) – pacienta apskate un sūdzību izvērtēšana, objektīva izmeklēšana, anamnēzes ievākšana, sirds un asinsvadu un citu slimību riska faktoru noteikšana.

· Laboratoriskie izmeklējumi – analīzes tiek nozīmētas individuāli katram pacientam (analīzes tiek apmaksātas atsevišķi).

· Atkārtotā ģimenes ārsta/internisti konsultācija pēc analīžu rezultātiem (1 stunda) – ārsts individuāli novērtē izmeklējumu iegūtos rezultātus un pacienta veselības stāvokli, un atkarībā no tām, nozīmē nepieciešamu ārstēšanu, profilaktiskos pasākumus, papildus diagnostiskos izmeklējumus un speciālistu konsultācijas.

Cenrādis

Ģimenes ārsta kompleksā veselības pārbaude

60 + 60 min.

100€

Internista kompleksā veselības pārbaude

60 + 60 min.

100€

Obligātā veselības pārbaude bez elektrokardiogramas

45€

Obligātā veselības pārbaude ar elektrokardiogramu

50€

Iepazīstieties ar mūsu ārstiem

Labākie speciālisti

Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Kāpēc mēs

Profesionāla komanda

Mūsu sertificēto speciālistu komandai ir augstas zināšanas un liela darba pieredze

Unikāls aprīkojums

Olivia Clinic rīcībā ir jaunākais modernais veselības diagnostikas aprīkojums

Bez gaidīšanas

Pieteikties ārsta konsultācijai vai analīžu veikšanai Jūs varat jebkurā laikā! Mēs garantējam to, ka Jums nebūs ilgi jāgaida savu pierakstu

Kas mēs esam

Laipni lūdzam Olivia Clinic – modernā, daudzprofilu ambulatorajā medicīnas iestādē Rīgā. Olivia Clinic piedāvā iespēju saņemt kvalitatīvu medicīnisko aprūpi par pieņemamu cenu, iekšķīgo slimību diagnostiku un ārstēšanu, papildus nodrošinot mūsdienīgas profilakses metodes.

Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Uzzināt vairāk