Attālinātas konsultācijas
Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Pakalpojuma apraksts

“Olivia Clinic” nodrošina konsultācijas attālinātā režīmā, izmantojot video saziņas līdzekļus. 

Attālināta konsultācija ir drošs saziņas veids ar ārstu speciālistu, kas dod iespēju redzēt savu ārstu. Pēc konsultācijas tiek izrakstītas elektroniskās receptes un nosūtīts speciālista slēdziens uz e-pastu.  

Lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu pacientiem, aicinām laicīgi pieteikties konsultācijām pa tālruni +371 29602525 vai epastu: info@oliviaclinic.lv

Kā arī pierakstu uz attālinātu konsultāciju vai jebkuru citu pakalpojumu var veikt Olivia Clinic lapā, izmantojot portālu piearsta.lv, noklikšķinot uz saites:

https://www.piearsta.lv/iestazu-katalogs/olivia-clinic-1395/

Pēc veiksmīgās pierakstīšanās pie speciālista klientam tiks izsūtīts rēķins pakalpojuma apmaksai. 

Pierakstā rezervētajā laikā ārsts sniegs attālinātu konsultāciju izmantojot video saziņas līdzekļus.

Cenrādis

Klientu ievērībai! No 2021. gada 1.novembra pakalpojumu cenas tiks izmainītas. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt pa tālruni +371 29602525.

Ģimenes ārsta / internista attālināta konsultācija

30€

Gastroenterologa attālināta konsultācija

30€

Endokrinologa attālināta konsultācija

30€

Reimatologa attālināta konsultācija

30€

Kardiologa attālināta konsultācija

30€

Traumatologa, ortopēda attālināta konsultācija

30€

Neirologa attālināta konsultācija

30€

Klientu ievērībai!
Atceļot pierakstu mazāk kā 12 stundas pirms vīzītes, pacientam tiks nosūtīts rēķins apmaksai konsultācijas cenas apmērā.

Iepazīstieties ar mūsu ārstiem

Labākie speciālisti

Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Kāpēc mēs

Profesionāla komanda

Mūsu sertificēto speciālistu komandai ir augstas zināšanas un liela darba pieredze

Unikāls aprīkojums

Olivia Clinic rīcībā ir jaunākais modernais veselības diagnostikas aprīkojums

Bez gaidīšanas

Pieteikties ārsta konsultācijai vai analīžu veikšanai Jūs varat jebkurā laikā! Mēs garantējam to, ka Jums nebūs ilgi jāgaida savu pierakstu

Kas mēs esam

Laipni lūdzam Olivia Clinic – modernā, daudzprofilu ambulatorajā medicīnas iestādē Rīgā. Olivia Clinic piedāvā iespēju saņemt kvalitatīvu medicīnisko aprūpi par pieņemamu cenu, iekšķīgo slimību diagnostiku un ārstēšanu, papildus nodrošinot mūsdienīgas profilakses metodes.

Mūsu centra atšķirīgā iezīme ir kvalitatīvs serviss, kvalificēts personāls, individuāla pieeja katram pacientam un vislabvēlīgākās atmosfēras radīšana atveseļošanās procesam.

Uzzināt vairāk